Call us Call us Call us Write to us
Contact us

MEXTRA GROUP Spółka Cywilna
Producer of Banquet
PL 47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15
NIP: PL 7543039263,    REGON: 160393892

Invoice address

MEXTRA GROUP Spółka Cywilna
Małgorzata Jaremko, Piotr Domiański

PL 47-225 Kędzierzyn-Koźle, ul. Szkolna 15
NIP: PL 7543039263   REGON: 160393892
Show consent
Sales department
/ Domestic Sales
/ Export Sales
Contact to department:
biuro@mextra.pl
export@mextra.pl
Jarosław Kołodziejczyk

Sales Director

jarek@mextra.pl

Magdalena Połeć

Sales Manager

+48 790 259 301
magda@mextra.pl

Ewa Hałas

Lider Zespołu Sprzedaży Krajowej

+48 691 901 662
ewa@mextra.pl

Dominika Łyczkowska

Export Team Leader

+48 733 443 123
dominika@mextra.pl

Dominik Szmidt

Import Manager

+48 720 820 314
dominik@mextra.pl

Bartosz Deresiewicz

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 277 700
bartek@mextra.pl

Jarosław Gorywoda

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 731 814 814
jarek.g@mextra.pl

Barbara Szmidt

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 730 010 695
barbara@mextra.pl

Maja Samson

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 733 075 038
maja@vast.pl

Bartosz Dużak

Export Sales Representative

+48 731 315 518
bartosz@mextra.pl

Robert Machura

Export Sales Specialist

+48 731 315 911
robert@mextra.pl

Customer Service
Contact to department:
dok@mextra.pl
Natalia Skorecka

Kierownik Działu Obsługi Klienta

>+48 731 177 490
natalia@mextra.pl

Filip Kubiak

Specjalista ds. Logistyki

+48 795 006 406
filip@mextra.pl

Joanna Fliegel

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48730 055 805
joanna@mextra.pl

Ewelina Czarnecka

Specjalista ds. Obsługi Klienta

+48 720 810 118
ewelina@mextra.pl